Nowe faktury online już dostępne!

Sprawdź jakie rozwiązania, dla Ciebie przygotowalismy w nowej wersji faktur online:
Wprowadzanie stawek vat netto lub brutto! automatyczne pobieranie danych z GUS po wpisaniu samego nr. NIP kontrahenta, inteligentne wyszukiwarki kontrahentów i produktów podczas tworzenia faktury, automatyczna lub ręczna kontrola płatności za faktury, przypomnienia i wezwania do zapłaty za przeterminowane faktury, multi wysyłka dokumentów, multi wydruk dokumentów, wzory faktur w różnych językach, mini magazyn produktów z aktualizacja stanów, ustawiane limity transakcji dla kontrahentów, wlasne rodzaje i sposoby dostawy towarow, mozliwosc przypisania oddziałów firm, wybór płatnika faktury, tworzenie różnych oddziałów / szablonów Twojej firmy, własne stawki vat, własne jednostki miar, własna numeracja faktur oraz wiele innych nowych ciekawych rozwiązań.

Sprawdź jak proste i przyjemne może być wystawianie faktur online.
W ciągu kilku dni udostępnimy Wszystkim możliwość importu swoich danych ze starego systemu do nowego.

www.afaktury.pl
W serwisie efaktury używamy plików cookies i podobnych technologii np w celach: świadczenia usług, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym.
Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz na tej stronie: Kliknij
Witaj nieznajomy! Zaloguj się lub zarejestruj
Zapamiętaj mnie
Jak zapewne większość z Państwa wie, że afaktura.pl to nasz awaryjny serwis do wystawiania faktur online, na jesień jednak to się zmieni, gdyż trwaja zaawansowane prace nad nowym systemem do ich wystawiania.

Zatem już jesienią nasz główny serwis faktura.egrupa.pl ustąpi miejsca nowemu czyli nowej wersji faktur online pod adresem - afaktura.pl

W nowych efakturach przewidzieliśmy ogrom usprawnień i ciekawych rozwiązań jednocześnie z zachowaniem dotychczasowej prostej szaty graficznej.

Jeżeli macie Państwo propozycje co do poszczególnych funkcji faktur prosimy o informację na ten temat.

zespół faktur online

afaktura.pl
Odpowiedz na komentarz

Komentarze do: Nowe faktury online już jesienią